*Klikając w przycisk "Wyślij wiadomość" wyrażasz jednocześnie zgodę na jednorazowy kontakt telefoniczny pod wskazany numer telefonu lub jednorazowy kontakt pod wskazany adres e-mail, w celu udzielenia informacji dotyczących możliwości współpracy.

 

Twój numer telefonu nie zostanie wykorzystany do późniejszego dystrybuowania treści czy reklamowania usług bez wyraźnej zgody.

Adres e-mail:
Numer telefonu:
Imię i nazwisko:
Treść wiadomości:
Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość wysłana. Dziękujemy!
Proszę uzupełnić dane

Otwórz Google Maps i wyznacz trasę!

Imię i nazwisko:
Numer telefonu:
Twój e-mail*:
Treść wiadomości*:
Wyślij
Wyślij
Wiadomość została wysłana — dziękuję!
Skontaktuję się z Tobą niebawem.
Proszę, wypełnij wszystkie
wymagane pola!
Imię i nazwisko:
Numer telefonu:
Twój e-mail*:
Treść wiadomości*:
Wyślij
Wyślij
Wiadomość została wysłana — dziękuję!
Skontaktuję się z Tobą niebawem.
Proszę, wypełnij wszystkie wymagane pola!

Media

Zespół

Oferta

Menu główne

Edenmedic Jolanta Wikaryjczyk | Gdynia 2020

 

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć oraz treści zabronione.

 

Polityka prywatności >>

masaż gdynia / urofizjoterapeuta / masaż leczniczy / fizjoterapeuta dziecięcy / zerwane więzadło / rwa kulszowa masaż / fizjoterapia stomatologiczna / skolioza / terapia czaszkowo krzyżowa / strzelająca szczęka / osteopata / rehabilitacja / łokieć tenisisty / fizjoterapeuta / nerw kulszowy / ból szyi / rwa barkowa / masaż powięziowy / kinesiotaping / masaż kręgosłupa / postawa / kłujący ból głowy / fizjoterapeuta gdynia / fizjoterapia dziecięca / fizjoterapia dzieci / zerwane więzadło krzyżowe / rehabilitacja gdynia / poradnia leczenia bólu / drenaż limfatyczny nóg / osteopatia co to / skrzywienie kręgosłupa / ból kręgosłupa lędźwiowego / ból barku / zwyrodnienie stawów / rzepka w kolanie / ból lędźwi / staw skroniowo żuchwowy / mięśnie dna miednicy / suche igłowanie / staw ramienny / zabiegi fizjoterapeutyczne / fizykoterapia zabiegi / masaż rehabilitacyjny

Edenmedic Jolanta Wikaryjczyk  |  Gdynia  |  2021  |  Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć oraz treści zabronione. Polityka prywatności >>

Kontakt:

 

Adres:

Gdynia, Skwer Kościuszki 15/3

 

Recepcja:

+48 604 448 521

 

Adres e-mail:

edenmedic.gdynia@gmail.com

 

Godziny otwarcia / rejestracji:

 

Poniedziałek - Piątek

8:00 - 20:00

Akademia

Zaobserwuj nas:

tel. kom. 604 448 521

Gdynia, Skwer Kościuszki 15/3

Menu

tel. kom. 604 448 521

Gdynia, Skwer Kościuszki 15/3

22 listopada 2023
Zapraszamy na udziału w 3-dniowym szkoleniu: DIAGNOSTYCZNA ANALIZA MANUALNA NARZĄDU ŻUCIA (SSŻ), które odbędzie się w dniach 15-17 marca 2024r. w Sopocie. Całość szkolenia poprowadzi Jolanta Wikaryjczyk. W pierwszym dniu
22 listopada 2023
Zespół cieśni nadgarstka, zwany również zespołem cieśniłowym nadgarstka, to powszechna dolegliwość, która dotyka wiele osób. Występuje, gdy nerw środkowy, który przebiega przez kanalik nerwowy w nadgarstku, jest uciskany lub drażniony.
06 listopada 2023
Nerwica żołądka jest jednym z najczęstszych schorzeń trawiennych, które występuje w wyniku zaburzeń emocjonalnych i stanów psychicznych. Jest to zespół dolegliwości związanych z zaburzeniami pracy żołądka, które nie mają potwierdzonej
12 czerwca 2023

5 oznak, które wskazują na to, że powinieneś udać się do fizjoterapeuty

Powodów, dla których można, a wręcz należy udać się do fizjoterapeuty jest wiele. Najczęściej pacjenci decydują się na konsultację po wizycie u innego specjalisty, np. u lekarza ortopedy czy neurochirurga. To oni zwykle w wyniku prowadzonego leczenia wszelkiego rodzaju urazów czy zwyrodnień stwierdzają konieczność zaplanowania dalszych metod, zmierzających do poprawy funkcjonowania naszego organizmu.

 

Bardzo często fizjoterapia okazuje się też być elementem przygotowania do operacji czy leczenia pooperacyjnego.

 

Pamiętaj natomiast, że fizjoterapia to również miejsce na wszelkiego rodzaju niepokojące symptomy, dochodzące z naszego organizmu. Każdy przewlekły, powtarzający się ból wymaga naszej uwagi, a jego zlekceważenie w dalszej perspektywie może prowadzić do jeszcze bardziej opłakanych w skutkach problemów zdrowotnych.

 

Oto 5 symptomów, które w naszym odczuciu należy skonsultować z fizjoterapeutą:

 

1. BÓLE

 

Wszelkie bóle podczas pracy przy biurku, bóle mięśniowe i stawowe w obrębie barku, łokcia, nadgarstka, biodra, kolana, stopy i innych okolic narządu ruchu, ostre lub przewlekłe bóle kręgosłupa, karku, pleców, krzyża, klatki piersiowej i stawu skroniowo żuchwowego.

 

Częstą przyczyną, z którą przychodzą do nas nasi pacjenci są bóle i zawroty głowy. Bardzo powszechne stają się bóle głowy związane z nadmiernym napięciem mięśniowym potylicy, szyi oraz stawu skroniowo żuchwowego.

 

Dzisiejsze czasy cechują się pośpiechem, a także długotrwałym stresem oraz pozycjami statycznymi wynikającymi z rodzaju wykonywanej pracy. To wpływa na kumulowanie się napięć w obrębie szyjnego odcinka kręgosłupa.

 

2. STANY ZAPALNE, ZABURZENIA

 

Utrata i zaburzenia równowagi, ograniczenia sprawności oraz zakresu ruchu, nerwobóle, drętwienia rąk i stóp, mrowienia ; stany zapalne ścięgien, końcówek nerwowych, stawów i okolic stawów; osłabienie siły mięśniowej.

 

3. NAWROTY DOLEGLIWOŚCI

 

Bóle nawrotowe okolic, które uległy wcześniejszym urazom lub były operowane (złamania, skręcenia, uszkodzenia więzadeł, mięśni, stawów).

 

4. OGRANICZENIA

 

Ograniczenia ruchowe i wszelkie nieswoiste objawy w obrębie narządu ruchu, które nie dają objawów neurologicznych lub poważnych niedowładów czy dysfunkcji.

 

Bardzo częstym przypadkiem są również wszelkiego rodzaju przeskoki, szelesty czy szmery w okolicy stawów skroniowo-żuchwowych. Nasi pacjenci skarżą się na to, że przy jedzeniu (gdy szeroko otwierają usta), to coś przeskakuje im w stawie i jest to dla nich bardzo krępujące. Zaburzona jest wówczas funkcja stawów.

 

5. WZMOŻONA AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA

 

Profilaktycznie – np. w związku z rozpoczęciem wzmożonej aktywności fizycznej lub sportowej. Również w przypadku bóli po bieganiu, marszu czy jeździe na rowerze.

 

 

Twojemu życiu towarzyszą któreś z wymienionych symptomów? Nie zwlekaj – skontaktuj się z nami lub udaj się do swojego lekarza w celu bliższego poznania źródła powstałego problemu.